Apartmány

Vychutnajte si kráľovsky oddych v luxusne zariadených apartmánoch. 


Chalet A

Luxusne zariadený apartmán s jedinečným výhľadom na Lomnický Štít s dvoma oddelenými spálňami s manželskou posteľou. V obývacej izbe je možnosť rozťahovacieho gauča.  Každá izba má súkromnú kupeľnu a plus ešte jednu na prízemí.

Kapacita ubytovania 1 až 6 osôb.

Vybavenie izby: balkón, satelitné kanály, TV s plochou obrazovkou, privátnu lyžiareň, obývací priestor, kuchyňa- chladnička, šporák, mikrovlná rúra, kuchynské potreby, rýchlovarna kanvica s čajmi GRATIS a  kávovar s kapsulami GRATIS, krb, kúrenie, pohovka, drevená/parketová podlaha, koberec, šatník,trezor.

Ceny za apartmán sa odvíjajú od sezóny a počtu osôb v apartmáne.

Mimo sezónu: od 190 €
Letná sezóna: od  220 €
Zimná sezóna: od 245 €
Top sezóna: od 550 € 

Chalet B

Luxusne zariadený apartmán s privátnou vírivkou a jedinečným výhľadom na Lomnický Štít s dvoma oddelenými spálňami s manželskou posteľou. V obývacej izbe je možnosť 2 lôžok obývacej sedačky. Každá izba má súkromnú kupeľnu a plus ešte jednu na prízemí.

Kapacita ubytovania je od 1 až 6 osôb.

Vybavenie izby: privátna vírivka, balkón, satelitné kanály, TV s plochou obrazovkou, privátnu lyžiareň, obývací priestor,kuchyňa- chladnička, šporák, mikrovlná rúra, kuchynské potreby, rýchlovarna kanvica s čajmi GRATIS a  kávovar s kapsulami GRATIS, krb, kúrenie, pohovka, drevená/parketová podlaha, koberec, šatník,trezor.

Ceny za apartmán sa odvíjajú od sezóny a počtu osôb v apartmáne.

Mimo sezónu: od 219 €
Letná sezóna: od  250 €
Zimná sezóna: od 280 €
Top sezóna: od 630€ 

(Uvedené ceny sú vrátane raňajok)

Mimo sezónu: 7.10. - 12.12. a 1.4.- 14.6.
Letná sezóna: 14.6. - 7.10.
Zimná sezóna: 12.12. - 1.4.
Top sezóna: 20.12.- 05.1. + vrátane Veľkej Noci

* Uvedené dátumy určitých sezónnych období sú orientačné.

Deti do 5. rokov – zdarma bez nároku na lôžko alebo prístelku

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.