O Chalets

Chalets Ceder sú  naozaj jedinečné svojim štýlom, šarmom a nezabudnuteľným výhľadom na Vysoké Tatry s najlepšou polohou v Tatranskej Lomnici priamo pri zjazdovke.  Chalets je ideálnou voľbou pre skupiny 4 a viac osôb, či rodiny s detmi alebo skupinku priateľov, no samozrejme aj pre páry, ktorí si chcú dopriať luxus a pokoj. Ak sa ponoríte do atmosféry nášho chaletu, zažijete nezabudnuteľný oddych.       

V unikátnom prostredí nášho luxusného areálu Rezort CEDER pre našich klientov ponúkame len tie najvyššie štandardy . V rezorte CEDER máme penzión Wellness Mountain Cottage Ceder  kde si vychutnáte  oddych v prijemnom Wellness & SPA či pokojné posedenie v kaviarni alebo  Vám ponúkame dokonalé súkromie v Chalets Ceder. Chalets Ceder je samostatná budova s kuchyňou, krbom, vlastnou lyžiarňou a súkromnou vírivkou. Nachádzame sa priamo v srdci Tatranskej Lomnice a to len 50 metrov od jednej z najdlhších zjazdoviek na Slovensku. Na svoje si tu prídu aj tí najnáročnejší klienti, či milovníci turistiky alebo vášniví lyžiari.

Ponorte sa aj vy do atmosféry malebného prostredia Vysokých Tatier, harmónie prírody a vychutnajte si vysnívanú dovolenku s nami vo v Chalets Ceder.


Darčekový poukaz

Čo tak potešiť Vašich priateľov niečim iným ako materiálnym darčekom?

Darujte ZÁŽITOK na, ktorý sa len tak nezabúda.

Náše jedinečné luxusné ubytovanie s dokonalým výhľadom na Lomnický Štít a súkromím, Vám zaručia ten pravý oddych.

Záujem o darčekový poukaz nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@chaletsceder.sk


Hodnotenie na booking.com: 9.3


Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.