Storno podmienky

 

1. Prevádzkovateľ „ Chalets CEDER “ si vyhradzuje právo požadovať od klienta pri rezervácii zálohovú platbu vo výške 50% z ceny ubytovania. Rezervácia sa stáva záväznou pre prevádzkovateľa až po obdržaní zálohovej platby na účet prevaádzkovateľa.

2. Prevádzkovateľ je oprávnený účtovať nasledovné storno poplatky v prípade, že klient zruší svoju rezerváciu pobytu písomne, elektronicky, telefonicky v nasledovných lehotách:

Rezerváciu ubytovania klient môže stornovať 45 dní pred príchodom bez storno poplatkov.

Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 44 dní pred dátumom príchodu, bude Vám účtovaný poplatok vo výške 10 % z celkovej ceny rezervácie.

Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 30 dní pred dátumom príchodu, bude Vám účtovaný poplatok vo výške 30 % z celkovej ceny rezervácie.

Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 14 dní pred dátumom príchodu, bude Vám účtovaný poplatok vo výške 50% z celkovej ceny rezervácie.

Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 8 dní pred dátumom príchodu, bude Vám účtovaný poplatok vo výške 70 % z celkovej ceny rezervácie.

Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 3 dní pred dátumom príchodu, bude Vám účtovaný poplatok vo výške 100 % z celkovej ceny rezervácie.

                                                                                                  

Storno podmienky pre služby rezervované na obdobie „ TOP SEZÓNY “ Silvestra, t. j. v termínoch medzi 27.12. – 9.1. daného roka a na obdobie Veľkej noci, t. j. v termínoch medzi Zeleným štvrtkom a Veľkonočným pondelkom:

 

V prípade rezervácie pri väčších skupinách sa dané storno podmienky lýšia, pre bližše informácie je potrebné kontaktovať prevádzkovateľa.

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.