Wellness CEDER & SPA

Oáza pokoja v srdci Tatier

Wellness CEDER & SPA je sprístupnený aj pre neubytovaných hostí!

Za dverami nášho wellness na vás čaká miesto, kde načerpáte pozitívnu energiu a vaše zmysly ostanú potešené kombináciou unikátnych malieb, dizajnu a jedinečného priestoru.

Naše wellness je pripravené pre váš absolútny relax. Uvoľnenie nájdete vo vnútornom bazéne, v saunách alebo v relaxačnej časti. Počas saunovania uvítate možnosť ochladenia ľadovým vedrom alebo bazénom. Po celý čas vo wellness máte  k dispozcicií vodu pre dodržanie pitného režimu a čerstvé ovocie na osvieženie.

Bazén

Vírívka

Bylinková parná sauna

Fínska sauna

Mentolová parná sauna

Infra sauna

Wellness Bar

Relaxačná časť

Čerstvé ovocie a voda

Vyhrievaný bazén so slanou vodou

Zaplávajte si v priestrannom bazéne od ranných hodín s úžasným výhľadom na Vysoké Tatry, ktorý ponúka relaxáciu a komfort v letnom i v zimnom období. V bazéne so slanou vodou s teplotou 28 °C sa príjemne uvoľníte a načerpáte nové sily. 

Vírivka

Doprajte si prijemnú masáž  vodnými tryskami, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele a dokonale prekrvia celý organizmus pri teplote 36 -38 °C. Uvoľnite sa a oddychujte pri jemných tónoch relaxačnej hudby.

Fínska sauna

Neoddeliteľnou súčasťou každého saunového sveta je aj klasická fínska sauna. V teplotách medzi 90° až 100° doprajete telu optimálne podmienky pre precíznu očistu celého organizmu.

Priaznivý účinok sauny sa prejaví prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Taktiež zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu. Táto sauna Vám zaručí spoľahlivý relaxačný účinok.

Bylinková parná sauna

Do priestoru parnej sauny sa odparujú prírodné arómy harmančeka a jazmínu. Inhalácia v príjemnej atmosfére má upokojujúce účinky. Aromaterapia sa používa na liečbu a dezinfekciu dýchacích ciest, má blahodarné účinky na ľudskú pokožku, pôsobí proti telesnej únave a bolesti hlavy. Teplota sa pohybuje 45 – 60 °C pri vlhkosti vzduchu 55 – 60%.  

Infra sauna

Je v momentálne najmodernejší spôsob saunovania. Infra červené lúče prenikajú do tela a spôsobujú tak jeho postupné prehrievanie. V infra saune sa 20 % tepla spotrebuje na zohriatie vzduchu a 80 % sa priamo premení na telesné teplo.  Teplota v tejto saune sa pohybuje medzi 50°- 60°C, čím sa stáva pre mnohých znesiteľnejšou a prijateľnejšou formou saunovania.

Mentolová parná sauna

Vzduch je nasycovaný prírodným eukalyptovým koncentrátom. Procedúra prečistí horné dýchacie cesty, je dobrou prevenciou proti nachladnutiu a zápalom horných či dolných dýchacích ciest, posilňuje imunitu. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Pokožka tak zostáva jemná a zamatovo mäkká. Teplota sa poyhuje 42 - 44 °C pri vlhkosti vzduchu 100 % .

Oddychová časť

Miesto, kde môžete nerušene relaxovať a zabudnúť na problémy všedných dní pri zvukoch relaxačnej hudby.

Ľadové vedro

Vedro plné ľadovej vody prichystané pre všetkých otužilcov, ktorí si potrebujú zmierniť horúčavu v tele. Pocítia pri tom silu, ktorá prejde ich telom a prekrví každú jeho časť. 

Otváracie hodiny 

Wellness CEDER&SPA

        od 15:00 do 21:00              

Bazén

        od 9:30 do 10:30

        od 15:00 do 21:00   

Cenník

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.